Certyfikowany specjalista Google Ads Lublin

Piotr Zwierz – Certyfikowany Specjalista Google Ads

Specjalista Google Ads i Google Analytics z ponad 6 letnim doświadczeniem. Swoje doświadczenie zdobywałem w licznych agencjach marketingowych. W trakcie pracy w agencjach zdobyłem praktyczną wiedzę oraz umiejętności skutecznego prowadzenia kampanii reklamowych w Google Ads.

Stworzyłem oraz zoptymalizowałem już ponad 150 kampanii reklamowych dla klientów z wielu branż od małych, lokalnych biznesów przez duże firmy (ecommerce) będące często liderami w swoich branżach po kampanie fundacji z programu Google Grants. Na koncie mam pracę z budżetami od 500 do 80 000 zł. 

Przykład zaplanowanych i przeprowadzonych z sukcesem kampanii:

  • ecommerce zajmujący się sprzedażą dronów z ROAS ponad 4000%
  • generowanie połączeń telefonicznych dla firmy przeprowadzkowej zwiększenie o ponad 100% ilości połączeń w ciągu miesiąca. 

Posiadam certyfikaty Google Ads oraz Google Analytics. Swoją wiedzę aktualizuję uczestnicząc w webinarach oraz szkoleniach branżowych. 

Co mogę Ci zaoferować jak specjalista Google Ads?

check kopia jasne wytłumaczenie zagadek reklam w Google, to nie jest takie skomplikowane jak może się wydawać.
check kopiabezpośredni kontakt ze specjalistą Google Adwords, elastyczne godziny pracy (oczywiście w granicach rozsądku, północ nie jest dobrą porą na konsultacje)
check kopia indywidualne podejście do rodzaju działalności – brzmi jak banał ale jednak to jest bardzo istotne, większe agencje mogą nie mieć czasu na wnikliwą analizę,
check kopia comiesięczne, czytelne raporty Google Ads,
check kopia wskazówki odnośnie zmian na stronie, można dużo zyskać dzięki drobnym zmianom,
check kopia ciekawostki z branży marketingu internetowego opisane na blogu,

Jeśli jesteś zainteresowany napisz do mnie lub zadzwoń, porozmawiamy i wytłumaczę co możemy zrobić.